Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mistři, přeborníci a vítězové

31. 10. 2013

Postupně by se měli v tomto příspěvku objevovat Mistři ČSSR, ČR, ČSR, SSR, SR, vítězové oblastí z jednotlivých let. Uvítám případné vaše doplňky, případně chybějící údaje. Díky,

Mistři a přeborníci v rally – rok 1981 a 1982

 

1981 – M ČSSR:

A1 1300: Antonín Císař – Bohumil Kadlec – ASK Stavby Praha –

A1 přes 1300: Jiří Boček – Václav Hadrávek – ASK Stavby Praha –

A2 700: Rudolf Chlad – Jiří Kolovrátek – Barum Team – Trabant 601

A2 1150: Ladislav Zelený – Josef Hendl – JZD Dobré – Škoda 110 RC

A2 1300: Ladislav Křeček – Bořivoj Motl – AZNP MB – Škoda 130 RS

A2 1600: Leo Pavlík – František Šimek – JZD Slušovice – Renault 5 Alpine

Absolutně: Ladislav Křeček – Bořivoj Motl – AZNP MB – Škoda 130 RS

1981 – P ČSR:

A1 Škoda: Petr Vraj – Eliška Hajdíková – AMK Jablůnka – Škoda 110 LS

A1 1300: Pavel Martinásek – Karel Kadlec – AMK Olomouc – Renault 5

A1 přes 1300:František  Svoboda – Jiří Pražák – RH Třebíč – Lada 2106

A2 700: Ladislav Šmídl – Petr Babický – AMK Plzeň – Trabant 601

A2 1150: František Měšťan – Miloslav Šimer – ASK Stavby Praha – Škoda 110 LR

A2 1600:František Landt – Miloslav Regner – JZD Pl.Loučka – Škoda 130 RS

1981 – oblast A:

A1 Škoda Marcel Tuček – PAMK Klatovy – Škoda 110 RC

1981 – Oblast B

A1 Škoda : Jiří Švihálek – Luděk Švihálek – ZP Pardubice – Škoda 120 LS

A1 1300: Jiří Stružka – Ivo Šípek – AMK Olomouc – VAZ 2101

A1 1600: Karel Moural – Jan Bártek – AMK Plumlov – VAZ 2103

A2 1150: Bohumil Hruška – Zdeněk Skalský – AMK Semily – Škoda

A2 1600: Petr Omelka – Josef Dopita – Uh. Hradiště – Škoda 130 RS

1981 – M SSR:

A1 Škoda: Marcel Horký –Dušan Čulák – ZTS Petržalka – Škoda 120 LS

A2 600: Peter Ďurkovič – Július Jarábek – AMK Kalinovo – Trabant 601

A1 1600: M. Pullmann – V. Pullmann – Opel Bratislava

A2 1150: Jozef  Kapušanský – Ivan Kapušanský – Stavba Košice – Škoda

    M. Novotný – V. Kňažský – BAZ Bratislava

A2 1600: Igor Drotár – J. Michalík – VAZ MTX

1982 – M ČSSR:

A 1300: František Babor – Václav Hadrávek – ASK Stavba Praha – VAZ 21011

A1 1600: Jan Peřinka – Karel Müller  - AMK Opava –VW Golf

A2 700: Jiří Samec – Josef Kloc – ASK Stavby Praha – Trabant 601

Škoda 120 LS: Petr Vraj – Eliška Hajdíková – AMK Jablůnka – Škoda 120 LS

A2 1150: Karel Kašpárek  - Zdeněk Večerka – JZD Slušovice – Škoda 110 RC

A2 1600: Pavel Valoušek – Karel Jirátko – JZD Slušovice – Škoda 130 RS

Absolutně: Leo Pavlík – František Šimek – JZD Slušovice – Renault 5 Alpine

1982 – P ČSR:

N 1300: Miroslav Otisk – Zbyněk Klimeš – ASS Olomouc – VAZ 21011

N 1600: Stanislav Turek – Bohuslava Turková – PAMK Klatovy – VAZ 2103

Škoda 120 LS: Jan Šlégl – Trojan – PAMK Klatovy – Škoda 120 LS

A2 700: Karel Smolík – Petr Smolík – PAMK Klatovy – Trabant 601

A 1300: Stanislav Čížek – Miroslav Sobotka – AMK Prachovice – VAZ 21011

A 1600: Josef Juračka – Karel Málek – AMK Varnsdorf – VAZ 2103

A2 1150: Jaroslav Rajchman – Zdeňka Vandová – ASK Stavby Praha – Wartburg 353

A2 1600: Milan Tesař – Vladimír Ondroušek – AMK Štětí – Škoda 130 RS

1983 – M ČSSR:

A 700: Jiří Samec – Josef Kloc – ASK Stavby Praha – Trabant 601

A Škoda: Ivo Polášek – Stanislav Mrkvan – Barum tým – Škoda 120

A 1300: Václav Pech –Jan Soukup – Barum tým – Škoda 120 LS

A 1600: Josef Juračka – Karel Málek – AMK Varnsdorf – VAZ 2103

A2 1150: Karel Kašpárek – Antonín Kounovský – JZD Slušovice – Škoda 110 RC

A2 1600: Václav Blahna – Pavel Schovánek – JZD Slušovice – Škoda 130 RS

Absolutně: Václav Blahna – Pavel Schovánek – JZD Slušovice – Škoda 130 RS

1983 – P ČSR:

A 700: Martin Vrabec – Pavel Rejmon – AMK Bílá Labuť – Trabant 601

A Škoda 120 LS: Lubomír Dudek – Vladimír Zelinka – AMK Praha 3 – Škoda 120 LS

A 1300: Jiří Kiška – Oldřich Pěnčík – AMK Plumlov

A2 1150: Jaromír Zeman – Miloslav Regner – ASS Olomouc – Škoda 110 RC

A2 1600: Miroslav Šefr – Miloslava Chomínová – AMK Ž. Brod – Škoda 130 RS

A1 1600: Petr Dlesk – Stanislav Musil – AMK F. Lázně – VAZ 2103

1983 – Oblast B:

A 700: Vladimír Kuchta – Jiřina Letovská – AMK Karviná – Trabant 601

A 1300: Jan Špůr – Petr Havlík – Hr. Králové – VAZ 21011

A 1600: Milan Pernica – Zdeněk Sulík – Opava – VAZ 2103

Š 120 LS: Jiří  Marcaník – Miloš Pokorný – Škoda 120 LS

A2 1150: Libor Slíva – Silvie Slívová – AMK Hlučín – Škoda 110

A2 1600: Dezider Kiss – Alexandra Rýdlová – AMK Kopřivnice – VAZ 21011 MTX

1983 – M SSR:

A 700: Peter Durkovič – Július Jarábek – AMK Lučenec – Trabant 601

N+A1: Ján Lichner – Miroslav Balasz – AMK Velký Krtíš – Škoda

A 1600: Miroslav Pavelka – Jozef Vranovič – AMK Bratislava

Š 120 LS: Martin Kubík  - Vladimír Urban – AMK Radola – Škoda 120 LS

A2 1150: Jozef Kapušanský – Jozef Klucký – AMK Košice – Škoda –

A2 1600: Daniel Turcsanyi st. – Daniel Turcsanyi ml. – S. N. Ves – Škoda 130 RS

1983 – Zdr.majstrovsvá krajov:

Škoda 120 LS: Peter Kočí – Michal Kočí – AMK Košice – Škoda 120 LS

1984 – M ČSSR:

A 700: Petr Stránský – Peter Švarc – PAL Tábor – Trabant 601

Škoda 120 LS: Jiří Sedlář – Josef Častulík – JZD Lukov – Škoda 120 LS

A 1300: Václav Pech – Jan Soukup – Barum Team – Škoda 120 LS

A 1600: Karel Smolík – Petr Smolík – PAMK Klatovy – VAZ 2103

B 1600: Miroslav Lank – Miloš Týce – Barum Team – Lada 2105

1984 – M ČSR:

A 700: Stanislav Pelc – Zdeněk Souček – ASK St. Praha – Trabant 601

Škoda 120 LS: Jaromír Dušek – Josef Bártík – AMK Ledenice – Škoda 120 LS

A 1300: Jaromír Stružka – Ladislav Novický – ASS Olomouc – Lada 1300

A 1600: Dušan Bubník – Otto Khun – ASK St. Praha – Lada 1600

1984 – OBL – A:

A 700: Luděk Polanecký – Jan Rejmon – AMK Bílá Labuť – Trabant 601

Škoda 120 LS: Petr Šedivec – Ladislav Mařík – ASK Plzeň – Škoda 120 LS

A 1300: Vladimír Berger – Zdeněk Petera – AMK Škoda MB  - Škoda 130L

A 1600: Radko Polcar – Karel Straka – AMK Rakovník – VAZ 2103

 

 

 

1985 – M ČSSR:

A 700: Jiří Webinger – Václav Civín – ASK St. Praha – Trabant 601

A Š 120 LS: Václav Arazim – Julius Gál – Chemopetrol Litvínov – Škoda 120 LS

A 1300: Václav Pech – Jan Soukup – AZNP MB – Škoda 130L

A 1600: Vladimír Šnajdr – Petr Čečil – AMK M. Lázně – VW Golf Gti

B 1600: Svatopluk Kvaizar – Jiří Janeček – AZNP MB – Škoda 130 LR

Absolutně: Svatopluk Kvaizar – Jiří Janeček – AZNP MB – Škoda 130 LR

1985 – M ČSR:

A 700: Luděk Polanecký – Jan Rejmon – AMK Bílá Labuť – Trabant 601

A Škoda 120 LS: Vladimír Pešek – Vladimír Planěk – AMK Plzeň – Škoda 120 LS

A 1300: Vladimír Berger – Zdeněk Petera – AZNP MB – Škoda 130L

A 1600: Milan Sklenář –Pavel  Sklenář – AMK Praha 6 – VAZ 2103

B 1600: Vlastimil Chlustina – Miroslav Hrbek – Milo Olomouc – VAZ 2105

Absolutně: Vlastimil Chlustina – Miroslav Hrbek – Milo Olomouc – VAZ 2105

1985 – PSSR:

A 700: Peter Ďurkovič – Július Jarábek – Trabant 601

1985 – SKP – A:

A 700: Josef Mlynarčik – Radovan Šimon – RT Liberec – Trabant 601

Škoda 120 LS: Miroslav Levora – Milan Kleiszner – Škoda 120 LS

A 1300: Jiří Mika – Miroslav Šťastný – Metalex Mělník – VAZ 2105

A 1600: Bořivoj Minář – Jana Weigelová – AMK K. Šenov – VAZ 2103

1985 – SKP B:

A 700: Jaroslav Randus – Lubomír Svoboda – OÚNZ Nový Jičín – Trabant 601

A 1300: Drahomír Kubica – Martin Krupa – Důl VÚ Ostrava – VAZ 2101

A 1600: Pavel Hartl – Harald Ziera – ČSAD České Budějovice - Zastava 101 

Škoda 120 LS: Miroslav Šnábl – Jaroslav Kotas – Svit Gottvaldov – Škoda 120 LS

1986 – M ČSSR:

A 700: Jiří Webinger – Jitka Částková – ASK St. Praha – Trabant 601

Škoda 120 LS: Václav Pech – František Šimek – Chemopetrol Litvínov – Škoda 120 LS

A 1300: Pavel Sibera – Petr Gross – AZNP MB – Škoda 130 L

A 1600: Dušan Bubník – Bohuslav Kabátek – Mototechna Praha – Lada 1500 R

B 1600: Jiří Urban – Jiří Klíma – AZNP MB – Škoda 130 LR

Absolutně: Leo Pavlík – Karel Jirátko – Renault 5

1986 – P ČSR:

A 700: Andrej Syrvatka – Hynek Středa –ASK Karlovy Vary – Trabant 601

A Škoda 120 LS: Jan Klokočka – Tomáš Macourek – AMK Žižkov –Škoda 120 LS

A 1300: Vlastimil Racek – Jaroslav Pelc – AMK Liberec – Škoda 130 L

A 1600: Vítězslav Trnka – Rostislav Trnka – AMK Žižkov – VAZ 2103

1986 – SKP – A:

A 700: Petr Opolzer – Tomáš Fiala – St. statky Teplice – Trabant 601

A Škoda 120 LS: Josef Březina – Stanislav Kotrh – AMK Nýrsko – Škoda 120 LS

A 1300: Jiří Švec – Jaroslav Hořejš – AMK Strakonice – VAZ 21011

A 1600: Miloš Tomeš – Miroslav Patrman –JZD Olešnice – VW Golf

1986 – SKP – B:

A 700: Čestmír Palme – Milan Rudolf – AMK Železnice – Trabant 601

Škoda 120 LS: Jindřich Štolfa – Miloš Novotný – AMK Vrchlabí – Škoda 120 LS

A 1300: Jaroslav Klabačka – Josef Korytář – AMK JZD Kelečsko – VAZ 2101

A 1600: Zdeněk Sulík – Miroslav Papula – AMK Opava – VAZ 2103

1986 – P SSR:

A 700: Peter Švarc – Ján Švarc – AMK Prešov – Trabant 601

Škoda 120 LS: Ladislav Tauber – Blaško – S. N. Ves – Škoda 120 LS

A 1300: Jozef Varga – Karsay – AMK Bratislava –

A 1600: Ján Laurinc – Marek Podobník –

B 1600: Jozef Béreš – Maria Berešová – AMK Košice –

 

 

 
 

 

Fotoalbum


Poslední fotografie


Kontakt


Archiv

Kalendář
<< září / 2021 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 36912
Měsíc: 366
Den: 8